Technology

Brazylijska reprezentacja zbyt mocna - przegrana narodowej reprezentacji Korei Południowej w fazie pucharowej mistrzostw świata!

08.08.2023, 14:08 0 komentarzy
Brazylijska reprezentacja zbyt mocna - przegrana narodowej reprezentacji Korei Południowej w fazie pucharowej mistrzostw świata!

Reprezentacja Brazylii zwycięża reprezentację Korei Południowej i zagra w 1/4 finału mundialu!

Rozgrywane obecnie światowe mistrzostwa są wyjątkowe pod wieloma względami i nie można temu zaprzeczyć. Zakończyły się już potyczki grupowe, a więc nadeszła pora na to, co futbolowi sympatycy lubią najbardziej. Oczywiście chodzi o fazę play-off, gdzie klęska może Cię wyrzucić z turnieju a także marzeń o zdobyciu tytułu mistrzowskiego. Kadra Polski poniosła klęskę w niedzielę z kadrą Francji wyniki 1 do 3 i odpadła z mundialu. Dla wielbicieli piłkarskich w naszym kraju, gdyż nie oznaczało to jednak końca doznań, ponieważ mundial wciąż trwa. Na pewno trzeba oglądać poczynania brazylijskiego zespołu narodowego, gdyż z pojedynku na pojedynek wygląda dużo lepiej. Doskonałym tego przykładem był mecz 1/8 finału z narodową reprezentacją Korei Południowej, gdzie gracze brazylijskiego zespołu narodowego postanowili urządzić sobie strzelanie w pierwszej odsłonie. Pierwsza bramka dla kadry Brazylii padła już w 6. minucie, a strzelcem był Vinicius Jr, który fantastycznie poradził sobie w polu karnym z defensywnymi zawodnikami przeciwnika.

I połowa była prawdziwą tragedią dla Korei Południowej. Szczególnie, że I połowa zakończyła się prowadzeniem reprezentacji Brazylii rezultatem 4 do 0. Następne gole zdobyli Neymar, Richarlison a także Lucas Paqueta. Zgromadzeni na obiekcie piłkarscy kibice mogli czuć satysfakcję, gdyż mieli okazję oglądać prawdziwy popis kadry Brazylii. W drugiej połowie tempo tego spotkania zdecydowanie spadło. Zawodnicy Brazylii próbowali budować następne akcje, jednakże gracze kadry Korei Południowej skutecznie się bronili. 15 minut przed końcem spotkania narodowa drużyna Korei Południowej zdobyła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą tego spotkania. Na strzał z dystansu zdecydował się gracz kadry Korei Południowej, a bramkarz narodowego zespołu Brazylii nie miał szans na skuteczną interwencję. To spotkanie finalnie skończyło się wynikiem 4 do 1 dla reprezentacji narodowej Brazylii, która w kolejnej fazie będzie się mierzyć z Chorwacją. Stawką tego starcia będzie awans do półfinału mistrzostw świata i pewność rywalizacji o medal.

Zostaw komentarz